REJESTRACJA FIRMY - DOSTĘP DO USŁUGI PENTASENT

Masz już konto? Zaloguj się do systemu




Znam i akceptuję warunki i


Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Warszawie (adres: Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa) (dalej "Pentacomp"). Dane są przetwarzane w celu realizacji usługi, jak również - o ile taka zgoda będzie wyrażona - w celach informowania o produktach i usługach znajdujących się w ofercie handlowej Pentacomp. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do korzystania z usług Pentacomp. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania oraz prawo do ograniczenia przetwarzania. Dane przechowywane są przez czas niezbędny do realizacji usługi.

Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. z siedzibą w Warszawie (adres: Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa; e-mail: pentasent-s@pentacomp.pl), zwany dalej „Pentacomp", jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż:
  • dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji usługi, jak również - o ile taka zgoda będzie wyrażona - w celu marketingowym oraz w celu otrzymywania informacji handlowej od Pentacomp;
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu korzystania z usług Pentacomp;
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym oraz w celu otrzymywania informacji handlowej od Pentacomp jest dobrowolne;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych albo/i otrzymywania informacji handlowej posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
  • podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych albo/i otrzymywania informacji handlowej;
  • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji usługi;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;”.